Madeleine Pyk – en samling F769

SIDEBOARD. "Ladoga", Ikea, 1960-tal. CITES-intyg.

Fanerat med palisander. Två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan. Mittparti med fyra lådor. Längd 183 cm, bredd 42 cm, höjd 77 cm.

Smärre slitage. Märken. Mindre fanerskador baktill.

Utropspris
5 000 SEK