Kamerahus med Planar 1:2.8 f=80 mm Bland tillbehören finns ett löst objektiv Heidosmat-Rolleinar 2-38 samt 16 filter (UV-filter samt olika färger). Kameraväska från Hasselblad medföljer.
Bruksslitage med några märken. Torrsprickor vid etuier. Optik med damm och slöja. Väska med flertalet skador.