KAMERA

LEICAFLEX SL, svart, nr 1243047, 1969-70 med objektiv 60 mm F/2.8 Macro-Elmarit-R.

Med kamerarem. Objektiv med linsskydd framtill samt serienummer 2852048.

Konditionsrapport

Smärre bruksslitage. Repor. Förstärkningar med tejp vid sidorna. Ej funktionstestad. Mindre damm.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L23

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    416 EUR
    492 USD

    Budhistorik (6 bud)
    415 okt 13:574000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    415 okt 13:573500SEK
    414 okt 19:303000SEK