KAMERA LEICAFLEX SL MOT

Nr 1342037, 1973. Med Summicron-r 1:2/50. Instruktionsbok för Leica SL2 medföljer.

Svart kamerahus med ett svart Summicron-r 1:2/50 nr 2944800. Med läderfodral.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Slitage. Repor. Optik med damm. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss