FIGURGRUPP, porslin, Rokoko, 1700-talets andra hälft, stämplad Ludwigsburg.

Konverserande par. Höjd 20 cm. Längd 22 cm.

Två fingrar av samt skador på blommor.

Utropspris
5 000 SEK