Målat. En dörr med infällt spegelglas, bakomliggande klädstång. Dörr med bakomliggade förvaring. fyra lådor. Beslag av mässing. Bredd 109, djup 49, höjd 193 cm. Nyckel finns.
Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Avslag. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.