Stål, quartz, safirglas, pärlemorurtavla, liten sekundvisare, datum, originallänk, viklås, extra länkbitar längd 20 mm, manual, cert. daterat 2015-12-02, box, kartong.
Caliber ETA 251.471, Serienr 1067, Referensnr RSCH
Mindre bruksslitage. Box med skador.