SJÖÖ SANDSTRÖM, Royal Steel Lady Chronograph, armbandsur, kronograf, 35,5 mm.

Stål, quartz, safirglas, pärlemorurtavla, liten sekundvisare, datum, originallänk, viklås, extra länkbitar längd 20 mm, manual, cert. daterat 2015-12-02, box, kartong.

Caliber ETA 251.471, Serienr 1067, Referensnr RSCH

Mindre bruksslitage. Box med skador.

Utropspris
12 000 SEK