VITRINSKÅP, Louis XV-stil, England/Holland, 1800-tal.

Fanerat med valnöt. Överdelen med två dörrar och bakomliggande hyllorr. Underdelen med tre lådor. Beslag av brons. Bredd 155,5, djup 41,5, höjd 219 cm.

Renoverat. Kompletterat. Skador. Lagningar. Slitage. Nyckel saknas.

Utropspris
4 000 SEK