STÖVLAR, Jil Sander, storlek 38,5

Mörk brun skinn. Dragkedja i bruntfärgad metall. Märkta "Jil Sander made in Italy". Skafthöjd ca 29 cm. Klackhöjd ca 7,5 cm.

Repor. Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK