EINO RUUTSALO

Akryl på duk, signerad och daterad -86.

Fruktgirland, 78 x 103 cm.

Konditionsrapport

Enstaka repor.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T15
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    100
    EUR
    953 SEK
    119 USD

    Budhistorik (2 bud)
    217 sep 21:36100EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes
    114 sep 16:4430EUR