Allmoge
951305

VÄGGSKÅP, allmoge, 1800-tal. Daterat 1825.

Dörr med bakomliggande hyllinredning. och lönnfack. Höjd 81 cm. Längd 59 cm. Djup ca 30 cm. Nyckel finns.

List på nedre kortsida saknas. Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK