JAAKKO SOMERSALO, litografi, signerad och daterad -53, numrerad 192/250.
Stilleben. Bildstorlek 45,5 x 59,5 cm.
Smärre slitage, smärre gulnad. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR