must de CARTIER, armbandsur, 24 x 23 (31) mm.

Förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderarmband, manual, cert daterat 14-9-88, box.

Caliber 81, Boettnr 76189 / 8.81008

Slitage, armband med hårdare slitage. Går ej.

Utropspris
3 000 SEK