EERO NELIMARKKA

Olja på duk, signerad och daterad 1954.

Vinterdag, 55 x 84 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 800 EUR

    Slutpris

    680
    EUR
    6 483 SEK
    811 USD

    Budhistorik (6 bud)
    5 8 sep 20:48680EUR
    3 6 sep 20:19660EUR
    4 6 sep 19:46640EUR
    Acceptpris på 640 EUR uppnåddes