ROLEX, 3 st, boxar / 2 st, ytterkartonger

Box, läder, Rolex, ca 1990, märkt 11.00.01, kudde i tyg. 9,9 x 12,6 x 4,7 cm.

Box, läder, Rolex, ca 1990, kudde i tyg, certhållare, ytterkartong, märkt 11.00.01. 9,9 x 12,6 x 4,7 cm.

Box, läder, Rolex, ca 1980, kudde i tyg (senare), 9,4 x 12,2 x 4,3 cm, märkt 10.00.1.

Ytterkartong med passfodral, 1970-tal, Rolex, 12 x 17 x 6 cm.

Ytterkartong. Rolex, 1960-tal, 14,5 x 20 x 10 cm

Slitage.

Utropspris
2 000 SEK