LEENA LUOSTARINEN, litografi, signerad och daterad -97, numrerad 9/45.
"Nefertiti". Bildstorlek 59 x 43 cm.
Obetydligt ytslitage. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR