OBJEKTIV, Summilux 1:1,4/50, nr 2569418, Ernst Leitz, Wetzlar.

Med motljusskydd, uv-filter, och linsskydd baktill. Höjd ca 6,5 cm.

Slitage. Optiken med repor och damm samt mindre disig. Ej funktionstestad.

Utropspris
8 000 SEK