Anton Genberg

(Sverige, 1862-1939)
Anton Genberg
(Sverige, 1862-1939)

ANTON GENBERG, olja på duk, signerad och daterad 1930

Vinterlandskap. 30 x 38 cm.

Smärre slitage.

Konstnär

Utropspris
2 500 SEK