BOKHYLLA

Englesson 1900-tales senare del.

Bemålad, märkt med metalletikett, lösa hyllplan, längd 51, bredd 34, höjd 204 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Fläckar. Märken.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G7

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    167 EUR
    200 USD

    Budhistorik (19 bud)
    321 sep 14:411600SEK
    2A21 sep 14:411500SEK
    221 sep 14:221300SEK