HERMÈS

"Birkin 35", VÄSKA, 1994.

Handväska i caramelfärgad Courchevel-läder med ljusa stickningar. Beslag och detaljer i guldfärgad metall. Fodrad med matchande läder, invändigt två fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE". Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt artisanstämplar "16R" och årsstämpel, "X". Nyckelhållare med nycklar medföljer. Dustbag.
Bredd 35 cm, höjd 25 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, patina. Hermes Spa Treatment år 2013.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss