ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, armbandsur, 26 mm,

18K guld, automatisk, safirglas, datum, diamanturtavla (10 st.), Presidentlänk, viklås, totalvikt ca 76 gram, cert, maj 1985, box (ej komplett).
Extra urtavla "Buckley dial", Champagne, roman.

Caliber 2135, Verknr 238973, Serienr 8565103, Referensnr 69178, Boettnr 69000A, Länkreferensnr 8570F-I/68 B

Bruksskick, nagg i glas

Utropspris
50 000 SEK