JEAN JACQUES VON BILANG

Graverad av Fredrik Akrel, delvis handkolorerad, sent 1700-tal.

"Minne af Segern vid Hogland den 17 julii 1788", Tilägnadt Hans Kongl Höghet Regenten Hertig Carl. Bildmått 14 x 29 cm.

Konditionsrapport

Slitage och hål. Något gulnad. Fläckar. Ej examinerad ur ram.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P3

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 200
    332 EUR
    392 USD

    Budhistorik (26 bud)
    4A16 okt 21:103200SEK
    316 okt 21:103000SEK
    4A16 okt 21:102800SEK