OLLE ANDERSSON

TAKLAMPA, "Halo there", Boréns, 1980-tal.

Skärm i vitmålad metall. Detaljer i rött, gult, svart samt lila. Bär tillverkarens etikett. Höjd 65 cm, diameter ca 67 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    1 050
    EUR
    10 104 SEK
    1 238 USD

    Budhistorik (37 bud)
    513 okt 08:091050EUR
    4A13 okt 08:071000EUR
    513 okt 08:07980EUR