PETER NOEVER

Bord, "Ristoro", Zanotta, modell formgiven 1986.

Målat underrede i gjutjärn. Skiva i sten. Diameter 100 cm. Höjd 72 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Visst rostangrepp. Nagg.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    419 EUR
    500 USD

    Budhistorik (6 bud)
    120 sep 16:424000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    120 sep 16:423800SEK
    120 sep 16:413500SEK