TAMBURMAJOR

1900-talets slut.

Lackerad och blankkromad metall. Höjd 178 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage med mindre färgbortfall.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss