TAMBURMAJOR

1900-talets slut.

Lackerad och blankkromad metall. Höjd 178 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage med mindre färgbortfall.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    104 EUR
    125 USD

    Budhistorik (3 bud)
    320 sep 15:301000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    218 sep 09:37650SEK
    113 sep 22:46300SEK