OLLE NORDBERG, olja på duk, signerad och daterad 59.
Interiör med man och kvinna. 27 x 36 cm.
Duken uppklistrad på pannå. Smärre ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK