HUBLOT

Big Bang, Evolution, kronograf, armbandsur, 44 mm.

18K roséguld/ceramica/kevlar, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, innerboett i titan, integrerat gummiband, viklås i svart PVD-behandlat stål/18K roséguld, ca 2010, USB-sticka, kort, box, kartong.

Caliber 4100 (ETA 7750), Serienr 848739, Referensnr 301.PB.131.RX, Boettnr 301

Konditionsrapport

Bruksslitage med några repor. Nagg.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 1 timme

    Utropspris: 120 000 SEK

    87 000
    9 065 EUR
    10 718 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 89 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    415 okt 19:1987000SEK
    314 okt 20:0385000SEK
    212 okt 21:3270000SEK