SKYLTAR, målad plåt, 1960-tal.

L'Automobile-Club Basco-Béarnais (ACBB), Frankrike. Två skyltar bl.a. Kongelig Dansk Automobil Klub Danmark. Längd 44-50 cm, höjd 14 - 22 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall. Repor.

Utropspris
1 500 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13