SKÅP, "Casino", IKEA, 1955.

SKÅP, "Casino", IKEA, 1955.

Teakfanerat med svartmålade detaljer. Inredning med hyllor och lådor. Längd 150, djup 41, höjd 107 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK