Handtag av trä, något välvd form på tre tassfötter, lock med krönande pinjekotte, höjd ca 20 cm, vikt ca 405 gram, undertill märkt L von B.
otydliga stämplar. Smärre slitage. Repor.
L. von Barnekov
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10