Design
956150

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, "T771/360", Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Lackerad och mässingsfärgad metall och plast. Etikettmärkt. Diameter 35 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK