SPEGEL

Danmark, 1900-talets andra hälft.

Rund form. Etikettmärkt "Danish furnituremakers control". Diameter 56 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    950
    99 EUR
    119 USD

    Budhistorik (10 bud)
    5A14 sep 10:35950SEK
    614 sep 10:35900SEK
    513 sep 09:15850SEK