KARIN BROOS

Gicléetryck signerad och numrerad 24/90.

Bildstrl. 18,5 x 28 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Anthony

Fredrik Anthony

+46-761 262154
fredrik.anthony@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    13 000
    1 363 EUR
    1 626 USD

    Budhistorik (61 bud)
    1014 sep 15:2913000SEK
    1614 sep 15:2712500SEK
    1014 sep 15:2412000SEK