STICKERT för flygvapnet

Med PARADBÄLTE,1900-talets första hälft,

Längd totalt ca 35,5 cm. Bälte längd totalt ca 90 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

+46-709 179992
lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 200
    332 EUR
    392 USD

    Budhistorik (8 bud)
    5 8 okt 12:243200SEK
    6 8 okt 05:323000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes
    5 4 okt 17:512400SEK