STICKERT, samt bälte, för marinen, Sovjet, 1900-talets andra hälft,

Kniv märkt N11171 samt 1953. Längd totalt 34,5 cm. Bälte längd totalt ca 113 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Utropspris
3 000 SEK