AIMO KANERVA

Akvarell, signerad och daterad -52.

Gran. Passepartout 49,5 x 36 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T8
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 500 EUR

    100
    EUR
    959 SEK
    118 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    1 9 okt 19:22100EUR