Carl Johan Danielson

(Finland, 1866-1945)
Carl Johan Danielson
(Finland, 1866-1945)

CARL JOHAN DANIELSON, olja på kartong, signerad och daterad 1931.

Samppalinna kvarn. 53 x 41 cm.

Smärre slitage. En aning vågig kartong.

Utropspris
400 EUR