BRUNO LILJEFORS

Olja på duk, signerad.

Flygande svanar. 35 x 50 cm.

Konditionsrapport

Fläckar. Sedvanligt ytslitage. Repor/märken efter ram.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 80 000 - 100 000 SEK

    Slutpris

    134 000
    14 055 EUR
    16 767 USD

    Budhistorik (29 bud)
    9A17 sep 22:27134000SEK
    1417 sep 22:27132000SEK
    917 sep 22:27130000SEK
    Acceptpris på 64 000 SEK uppnåddes