KARL ERIK EKSELIUS

Soffa, JOC, Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

Stomme av skiktlimmad bok. Dynor klädda med läder, delvis knapphäftat. Märkt med etikett. Längd 123 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Repor. Spricka i mindre del under sisten.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 11 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)