KARL ERIK EKSELIUS

Soffa, JOC, Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

Stomme av skiktlimmad bok. Dynor klädda med läder, delvis knapphäftat. Märkt med etikett. Längd 123 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Repor. Spricka i mindre del under sisten.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss