Strösked, soppslev, två uppläggningsskedar, fyra bordsgafflar, tre + en bordssked, 16 teskedar av olika modell (längd ca 13,5- 15,5 cm). Vikt ca 750 gram. Druvsax i nysilver medföljer.
Bucklor. Senare gravyr. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.