Arne Jones E1299

SPEGELBYRÅ, STAG Furniture, 1900-talets andra hälft.

Fanérad i alm. En låda i sargen. Två hurtsar med vardera tre lådor. Spegeln vridbar. Längd 127, bredd 46 och höjd 119 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Fanerskador. List saknas.

Utropspris
1 500 SEK