MATTA

Rya, 1960/70-tal.

Geometriska grå, svarta och bruna nyanser. Ca 205 x 140 cm.

Konditionsrapport

Smärre fläckar. Smärre slitage. Påsydda ringar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 000
    312 EUR
    369 USD

    Budhistorik (31 bud)
    513 okt 22:113000SEK
    313 okt 22:082800SEK
    413 okt 22:062600SEK