SALT- OCH PEPPARSTRÖARE

Sterlingsilver, troligen Norge, svenska importstämplar.

Dekor av grön emalj. Höjd 4 cm. Total vikt ca 45 gram.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage. En mycket svår att öppna.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V67

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    850
    89 EUR
    106 USD

    Budhistorik (15 bud)
    513 sep 17:04850SEK
    313 sep 17:04800SEK
    5A13 sep 17:03750SEK