NOMURA

Polisman, Japan, 1950s.

Litograferad plåt och plast. Urverksdriven. Höjd ca 17 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    511
    53 EUR
    64 USD

    Budhistorik (6 bud)
    313 sep 16:56511SEK
    2A13 sep 16:56500SEK
    2A13 sep 16:56461SEK