VICKE LINDSTRAND

Vas, glas, Kosta, signerad.

Ovoid form. Graverad dekor av trana i flykt. Höjd 25 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L14
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    400
    41 EUR
    50 USD

    Budhistorik (3 bud)
    1A13 sep 13:33400SEK
    213 sep 13:33350SEK
    1 6 sep 20:15300SEK