SKEDAR, 40 delar, silver, olika mästare, bland andra Carl August Löndberg, Västervik, 1864

Gammal fransk
7 st kaffeskedar, 12,3 cm
10 st teskedar, 13-14,5 cm
23 st matskedar, 20-22 cm
Vikt ca 1515 g

Slitage. Repor. Märken. Skador. otydliga stämplar. Bucklor. Bristningar.

Utropspris
6 000 SEK