MATSKEDAR 13 st, silver, olika mästare och modell, bland andra JOHAN JACOB ULFSBERG, Nyköping 1800.

Olika mästare.
Längd ca 21-22 cm, total weight 605 g

Slitage. Repor. Märken. Bucklor. Senare gravyr.

Utropspris
3 000 SEK