PENTTI KOIVIKKO

Olja på skiva, signerad och a tergo daterad -83.

"Vinter", 36,5 x 30 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

+358 40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    440
    EUR
    4 194 SEK
    524 USD

    Budhistorik (39 bud)
    1014 sep 18:21440EUR
    813 sep 18:07420EUR
    9A13 sep 18:05400EUR