KAI NIELSEN, 2 st, figuriner, porslin, Bing & Gröndahl.
Glasaerade. Kerub samt ammande kvinna med fiskar. En av dem signerad undertill. Längd 7- 16 cm.
Sedvanligt ytslitage.