Maria Wiik

(Finland, 1853-1928)
Maria Wiik
(Finland, 1853-1928)

MARIA WIIK, akvarell, signerad och daterad Ruovesi 1895

Landskap, 18x26,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Konstnär

Utropspris
600 EUR